Eldningsförbud i Kalmar kommun

Från och med klockan 12.00 torsdag 10 juni så råder det eldningsförbud i Kalmar kommun.

Kontakta Trekantenskolan

Expedition
Trekantenskolan
Magister Haralds väg 2
388 40 Trekanten

0480-452112

Tabell: Kontaktuppgifter till Trekantensskolan

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Ann-Charlotte Nilsson

ann-charlotte.nilsson@kalmar.se

0480-45 21 20

Biträdande Rektor

Camilla Widehall

camilla.widehall@kalmar.se

0480-45 21 21

Skolsekreterare

Emmelie Rehnqvist

emmelie.rehnqvist@kalmar.se

0480-45 21 12

Vaktmästare

Jan Dungert

jan.dungert@kalmar.se

076-785 96 19

IT-pedagog

Jonatan Skäryd

jonatan.skaryd@kalmar.se

0480-45 20 23

Skolsköterska

Anette Arvidsson

anette.arvidsson@kalmar.se

0480-45 20 19

Kurator

Jenny Johansson

jenny.johansson_5@kalmar.se

0480-45 21 18

Fritidshem

Borgen / Förskoleklass


0480-45 21 11

Fritidshem

Slottet


0480-45 21 23

Fritidshem

Tornet


0480-45 21 28

Fritidshem

Metropolen


0480-45 21 29


Fler sidor inom välkommen till trekantenskolan

Modersmål, hemspråk på Trekantenskolan

Rättigheter och regler för modersmålsundervisning

Resultat och uppföljning på Trekantenskolan

Undersökningar och enkäter gjorda av elever och vårdnadshavare i Kalmar kommuns skolor

Skolan och dess omgivning

Trekantenskolans omgivning och lokaler

Välkommen till Trekantenskolan

Trekantenskolan är en mindre skola med förskoleklass till årskurs 6

Senast uppdaterad: 24 februari 2021
Publicerad: 28 oktober 2020