Eldningsförbud i Kalmar kommun

Från och med klockan 12.00 torsdag 10 juni så råder det eldningsförbud i Kalmar kommun.

Kontakta Rinkabyholmsskolan


Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Sofie Larsson

sofie.larsson@kalmar.se

0480-45 21 50

Biträdande rektor

Lena Johansson

lena.johansson_4@kalmar.se

0480-45 21 51

Skolsekreterare

Emma Ljungar

emma.ljungar@kalmar.se

0480-45 21 40

Vaktmästare

Kadri Morina

kadri.morina@kalmar.se

0480-45 21 41

IT-pedagog

Eddie Eriksson

eddie.eriksson@skolakalmar.se

0480-45 21 33

Skolsköterska

Magdalena Bergman

magdalena.bergman@kalmar.se

0480-45 21 42

Kurator

Anna Tuvehagen

anna.tuvehagen@kalmar.se

0480-45 21 07

Bokens fritidshem



0480-45 21 54

Rönnens fritidshem



0480-45 21 57

Ekens fritidshem



0480-45 21 45

Storfritids fritidshem



0480-45 21 56




0480-45 21 54

Fler sidor inom välkommen till rinkabyholmsskolan

Förväntningar på Rinkabyholmsskolan

Tillsammans tar vi ansvar och visar intresse för ditt barns skolgång

Resultat och uppföljning på Rinkabyholmsskolan

Undersökningar och enkäter gjorda av elever och vårdnadshavare i Kalmar kommuns skolor

Vision och mål på Rinkabyholmsskolan

Genom trygghet, respekt och ett lustfyllt lärande bygger vi grunden till ett livlångt kunskapande och en nyfikenhet...

Välkommen till Rinkabyholmsskolan

Välkommen till Rinkabyholmsskolan

Värdegrund på Rinkabyholmsskolan

På Rinkabyholmsskolan arbetar vi för att elever och personal ska trivas och känna arbetsglädje och vara trygga i sk...

Senast uppdaterad: 4 mars 2021
Publicerad: 27 oktober 2020