Begränsa smittspridningen av covid-19

Här hittar du de lagar, råd och rekommendationer som gäller för Kalmar län.

Kontaktuppgifter - förskolan Rockneby

Expedition förskolan Rockneby

Enliden 8
395 93 Rockneby

Förskolan Kullen

Ryssbyvägen 17 A och 17 B
395 93 Rockneby

Förskolan Torsbäcken

Östra Dampegatan 13
395 93 Rockneby

Tabell: Kontaktuppgifter till förskolan Rockneby

Titel

Namn

E-post

Telefon

Förskolan

Förskolan Rockneby

forskolanrockneby@kalmar.se

0480-45 24 60

Rektor

Eva Willberg

eva.willberg@kalmar.se

0480-45 24 49

Samodnare Torsbäcken/Kullen

Ylva Cras

ylva.cras@kalmar.se

0480-45 24 62

Skolsekreterare

Terese Warme

terese.warme@kalmar.se

0480-45 24 60

Specialpedagog

Lina Roloff

lina.roloff@kalmar.se

0480-45 30 36

IKT-pedagog

Patrik Sadenfors

patrik.sadenfors@kalmar.se

0480-45 20 24

Vaktmästare

Heine Jensen

heine.jensen@kalmar.se

0480-45 24 61

Torsbäcken




Avdelning

Haren


0480-45 24 79

Avdelning

Fisken


0480-45 24 98

Avdelning

Fågeln


0480-45 24 72

Avdelning

Sländan


0480-45 24 74

Kök

Torsbäcken


0480-45 24 59

Kullen




Avdelning

Ekorren/Myran


0480-45 24 45

Avdelning

Nyckelpigan


0480-45 24 77

Avdelning

Humlan


0480 - 45 24 69

Avdelning

Ugglan


0480-45 24 66

Kök

Kullen


0480-45 24 65