Skärpta råd för att begränsa smittspridningen i Kalmar

Från och med 10 november gäller skärpta allmänna råd i Kalmar kommun och Kalmar län.

Kontaktuppgifter - förskolan Oxhagen-Malmen

Nedan hittar du kontaktuppgifter till förskolan Oxhagen-Malmen.

Tabell: Kontaktuppgifter till förskolan Oxhagen-Malmen

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Mats Carnesten

mats.carnesten@kalmar.se

0480-45 33 43

Biträdande rektor

Liz Långberg

liz.langberg@kalmar.se

0480-45 33 51

Skolsekreterare

Camilla Svensson

camilla.svensson_3@kalmar.se

0480-45 33 30

Pedagogista

Marie Holgersson

marie.holgersson@kalmar.se

0480-45 32 45

Specialpedagog

Malin Karlsson

malin.karlsson@kalmar.se

0480-45 33 86

IT-pedagog

Tina Lundin

tina.lundin@kalmar.se

0480-45 20 20

Vaktmästare

Lennart Svensson

lennart.svensson@kalmar.se

0480-45 33 32

Kök

Topasen


0480-45 31 84

Kök

Sunnan/Nordan, Borgen, Svalan


0480-45 05 73

Kök

Lindö


0480-45 32 73

Förskola Topasen




Avdelning

Pluto


0480-45 31 89

Avdelning

Stjärnan


0480- 45 31 90

Avdelning

Solen


0480-45 31 88

Avdelning

Kometen


0480-45 31 86

Avdelning

Månen


0480-45 31 85

Avdelning

Raketen


0480-45 07 40

Avdelning

Skälbyallén


0480-45 31 83

Förskola Kungsfågeln




Avdelning

Sunnan


0480-45 31 64

Avdelning

Nordan


0480- 45 31 63

Avdelning

Svalan Yngrebarn


0480-45 31 95

Avdelning

Svalan Äldrebarn


0480-45 31 68

Avdelning

Borgen


0480-45 31 62