Begränsa smittspridningen av covid-19

Här hittar du de lagar, råd och rekommendationer som gäller för Kalmar län.

Kontakta Rinkabyholmsskolan


Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Sofie Larsson

sofie.larsson@kalmar.se

0480-45 21 50

Biträdande rektor

Lena Johansson

lena.johansson_4@kalmar.se

0480-45 21 51

Skolsekreterare

Emma Ljungar

emma.ljungar@kalmar.se

0480-45 21 40

Vaktmästare

Kadri Morina

kadri.morina@kalmar.se

0480-45 21 41

IT-pedagog

Eddie Eriksson

eddie.eriksson@skolakalmar.se

0480-45 21 33

Skolsköterska

Magdalena Bergman

magdalena.bergman@kalmar.se

0480-45 21 42

Kurator

Anna Tuvehagen

anna.tuvehagen@kalmar.se

0480-45 21 07

Bokens fritidshem



0480-45 21 54

Rönnens fritidshem



0480-45 21 57

Ekens fritidshem



0480-45 21 45

Storfritids fritidshem



0480-45 21 56




0480-45 21 54

Fler sidor inom om rinkabyholmsskolan

Förväntningar på Rinkabyholmsskolan

Tillsammans tar vi ansvar och visar intresse för ditt barns skolgång

Välkommen till Rinkabyholmsskolan

Välkommen till Rinkabyholmsskolan

Senast uppdaterad: 4 mars 2021
Publicerad: 27 oktober 2020