Begränsa smittspridningen av covid-19

Här hittar du de lagar, råd och rekommendationer som gäller för Kalmar län.

Kontakta Hagbyskolan

Besöksadress

Tabell: Kontaktuppgifter till Hagbyskolan

Titel

Namn

E-post

Telefon

Skolsekreterare

Eva Tallgren

eva.tallgren@kalmar.se

0480-45 22 61

Rektor

Daniel Bergenhem

daniel.bergenhem@kalmar.se

0480-45 22 60

Biträdande rektor

June Nilsson

june.nilsson@kalmar.se

0480-45 22 39

IKT-pedagog

Filippa Weider

filippa.weider@kalmar.se

0480-45 29 09

Vaktmästare

Mikael Birgesson


0480-45 22 78

Skolsköterska

Elna Scherman

elna.scherman@kalmar.se

0480-45 22 76

Skolkurator

Linda Wreibo

linda.wreibo@kalmar.se

0480-45 22 13

Fritidshem Örnen



0480-45 22 63

Fritidshem Måsen



0480-45 22 66

Fler sidor inom om hagbyskolan

Senast uppdaterad: 9 april 2021
Publicerad: 25 februari 2021